Půjčovna autoboxů Paskov
28.11.2023
Půjčovna střešních boxů Paskov vám umožní převážet všechno, co potřebujete. Naše půjčovna nabízí...
Úvod »Nosiče kol na tažné zařízení» Thule VeloCompact 926
| Číslo produktu / Název zboží: | ||||
|---|---|---|---|---|
|
TH926+9261 Thule VeloCompact 926 + 926-1 |
skladem
|
naše cena 18 349,00 Kč (753,23 EUR) | |
|
TH926/205793/set Thule VeloCompact 926 + box na tažné Senja Cargo |
skladem
|
naše cena 27 480,00 Kč (1 128,05 EUR) | |
|
bscorpp3 Buzzrack Scorpion Pro 3 |
skladem
|
naše cena 15 990,00 Kč (656,39 EUR) | |
|
TH922020 Nosič 3 kol na tažné Thule Euroway G2 922 |
skladem
|
naše cena 11 590,00 Kč (475,77 EUR) | |
|
enwemax3 Nosič 3 kol na tažné zařízení ENVIO eMAX3 |
externí sklad info v detailu
|
naše cena 13 990,00 Kč (574,29 EUR) | |
|
AR022801 Nosič 3 kol na tažné Atera Forza L skládací |
skladem
|
naše cena 21 990,00 Kč (902,69 EUR) | |
|
AR022678 Nosič 3 kol na tažné Atera STRADA Sport 3 Pro |
skladem
|
naše cena 12 990,00 Kč (533,24 EUR) | |
|
TH945100 Nosič 3 kol na tažné Thule EasyFold 3 945 |
skladem
|
naše cena 26 490,00 Kč (1 087,41 EUR) |
Nosič jízdních kol THULE VeloCompact 3 představuje novou řadu kompaktních a lehkých nosičů jízdních kol. Je ideálním řešením pro každodenní použití na autě vybaveném tažnou koulí.

Nově lze k nosiči zakoupit i box Mont Blanc Senja

THULE VeloCompact 926 váží 19kg. K snadné montáži přispívá nastavitelné spojení ovládané jednou rukou, které k upevnění nosiče vyžaduje použití malé síly.

Výklopný mechanizmus nosiče THULE VeloCompact 926 se ovládá pomocí inteligentního nožního pedálu, což Vám ponechá volné ruce na přidržení jízdních kol během vyklápění. Dostanete se tak bezproblémově k zavazadlovému prostoru i s jízdními koly namontovanými na nosiči.

Všechny držáky rámu jsou prakticky snímatelné, pro jednodušší a rychlejší montáž jízdních kol na nosič. Držáky jsou dostatečně velké k montáži kulatých i oválných rámů (22 - 80 mm) a jsou vybaveny gumovým povrchem na ochranu rámu jízdních kol.
K zabezpečení jízdních kol máte k dispozici dva shodné zámky, a to na zamknutí jízdních kol k nosiči a následně uzamknutí nosiče na tažné kouli. V případě potřeby uskladnění se dá nosič jednoduše složit, aby zabíral podstatně méně místa a v tomto složeném stavu se rovněž vejde do většiny automobilů.

Nosič jízdních kol THULE VeloCompact 926 je vhodný k převozu 3 jízdních kol. Tato kapacita je však rozšířitelná na 4 jízdní kola za pomoci adaptéru VeloCompact.
| Maximální počet kol | 3 (4) |
|---|---|
| Nosnost | 60 kg |
| Maximální hmotnost kola | 25 kg |
| Rozměry | 126 x 74 x 80 cm |
| Rozměry složeného kočárku | 103 x 74 x 35 cm |
| Hmotnost | 19 kg |
| Vhodný pro rozměry rámu | 22–80 mm |
| Odnímatelné držáky rámů kol | ✓ |
| Rozestup mezi kolami | 19 cm |
| Kompatibilní s karbonovým rámem | ✓ Je nutný adaptér: Thule AcuTight Knob, Thule Carbon Frame Protector |
| Montáž kola na nastavitelné držáky | Pump buckles |
| Funkce sklápění (s kolami) | ✓ |
| Vhodný pro vozy s vně umístěnou rezervní pneumatikou | ✓ Je nutný adaptér: Thule VeloCompact Spare Wheel Adapter |
| Zadní světla | ✓ |
| Napájecí konektor | 13-pin |
| Kompatibilní se systémem jednoho klíče | ✓ |
| Uzamknutí kola k nosiči | ✓ |
| Uzamčení nosiče k vozidlu | ✓ |
| Číslo modelu | 926 |
| Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první. |
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
skládací nosič pro 2 kola nebo elektrokola, max. rozvor kol 130 cm
Atera Signo RT alu profile
rychloupínání na 1 klik, nosnost 100kg
25.03.2025
Objevte svobodu cyklovýletů s naší půjčovnou nosičů kol! Milí milovníci cyklistiky a dobrodružství!...
11.11.2024
Půjčovna boxů na tažné zařízení Paskov vám umožní převážet všechno, co potřebujete. Naše půjčovna...
28.11.2023
Půjčovna střešních boxů Paskov vám umožní převážet všechno, co potřebujete. Naše půjčovna nabízí...
