Půjčovna autoboxů Paskov
28.11.2023
Půjčovna střešních boxů Paskov vám umožní převážet všechno, co potřebujete. Naše půjčovna nabízí...
Úvod »Nosiče kol na tažné zařízení» Thule VeloCompact 926 + 926-1
| Číslo produktu / Název zboží: | ||||
|---|---|---|---|---|
|
AR0227014 Nosič 4 kol na tažné Atera STRADA EVO 3+1 |
skladem
|
naše cena 20 990,00 Kč (861,64 EUR) | |
|
AR022602 Nosič 4 kol na tažné Atera STRADA DL 3+1 |
externí sklad info v detailu
|
naše cena 18 990,00 Kč (779,54 EUR) | |
|
AR0228011 Nosič 4 kol na tažné Atera Forza L 3+1 skládací |
skladem
|
naše cena 26 190,00 Kč (1 075,10 EUR) | |
|
TH9451TH9447 Nosič 4 kol na tažné Thule EasyFold 3 945+1 |
skladem
|
naše cena 31 990,00 Kč (1 313,19 EUR) |
Nejkompaktnější a nejlehčí nosič Thule pro přepravu jízdních kol vhodný pro každodenní použití (4 kola)
Nově lze k nosiči zakoupit i box Mont Blanc Senja


| Přepravní kapacita jízdních kol | 4 (adaptér je součástí) |
|---|---|
| Nosnost (kg) | 60 kg |
| Max. hmotnost jízdního kola | 25 kg |
| Vzdálenost mezi koly | 19 cm |
| Délka (cm) | 103 cm |
| Šířka (cm) | 72 cm bez adaptéru na 4.kolo |
| Hmotnost (kg) | 19.2 kg |
| Pro rámy o průměru (mm) | 22-80 mm |
| Odnímatelné držáky rámů | ano |
| Možnost naklopit s upevněnými koly | ano |
| Zámek pro uchycení kola k nosiči | ano |
| Uzamčení nosiče k vozidlu | ano |
| Kompatibilní se systémem jednoho klíče | ano |
| Pro vozy s rezervním kolem na zádi | Je nutný adaptér: Adaptér Thule VeloCompact pro připevnění k vnějšímu rezervnímu kolu |
| Pro většinu kol s kotoučovými brzdami | ano |
| Zadní světla | ano |
| Napájecí zástrčka | 13-pin |
| Schválení TÜV/euroBE | ano |
| Splňuje standardy City-Crash | ano |
| Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první. |
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
Atera Signo RTD 048 622
Atera Signo RT alu profile
rozměry 215x90x43 cm, max. délka lyží 210 cm, objem 530 litrů
25.03.2025
Objevte svobodu cyklovýletů s naší půjčovnou nosičů kol! Milí milovníci cyklistiky a dobrodružství!...
11.11.2024
Půjčovna boxů na tažné zařízení Paskov vám umožní převážet všechno, co potřebujete. Naše půjčovna...
28.11.2023
Půjčovna střešních boxů Paskov vám umožní převážet všechno, co potřebujete. Naše půjčovna nabízí...
