Půjčovna boxů na tažné Paskov
11.11.2024
Půjčovna boxů na tažné zařízení Paskov vám umožní převážet všechno, co potřebujete. Naše půjčovna...
Úvod »» Alu kola Škoda Superb III (3T) Dezent TZ Silver 6,5x16 ET41
| Číslo produktu / Název zboží: | ||||
|---|---|---|---|---|
|
TTRZ8BA41E/alusuperb3 Alu kola Škoda Superb III (3T) Dezent TR black 6,5x16 ET41 |
skladem
|
naše cena 3 100,00 Kč | |
|
TTRZ8SA41E/alusuperb3 Alu kola Škoda Superb III (3T) Dezent TR Silver 6,5x16 ET41 |
skladem
|
naše cena 3 050,00 Kč | |
|
TTUZ8SA41E/alusuperb3 Alu kola Škoda Superb III (3T) Dezent TU Silver 6,5x16 ET41 |
skladem
|
naše cena 3 050,00 Kč | |
|
TTAY8SA40E/alusuperb3 Alu kola Škoda Superb III (3T) Dezent TA Silver 7x17 ET40 |
skladem
|
naše cena 3 950,00 Kč | |
|
TTRY8BA40E/alusuperb3 Alu kola Škoda Superb III (3T) Dezent TR black 7x17 ET40 |
skladem
|
naše cena 3 800,00 Kč | |
|
TTRY8SA40E/alusuperb3 Alu kola Škoda Superb III (3T) Dezent TR Silver 7x17 ET40 |
skladem
|
naše cena 3 350,00 Kč | |
|
TTUY8BA40E/alusuperb3 Alu kola Škoda Superb III (3T) Dezent TU black 7x17 ET40 |
skladem
|
naše cena 3 700,00 Kč | |
|
TTUY8SA40E/alusuperb3 Alu kola Škoda Superb III (3T) Dezent TU Silver 7x17 ET40 |
skladem
|
naše cena 3 400,00 Kč |
Alu kola Škoda Superb III (3T) Dezent TZ Silver 6,5x16 ET41 5x112 57,1 přesně vrtaná kola na originální šrouby
Rok výroby vozu: od 05.2015->2024
1.4TSI/1.6TDI/1.8TSI/2.0TDI/2.0TSI/4x4 88-147kW (ne proHybrid 115kW)
Doporučený rozměr pneu: 215/60R16
Proveďte kontrolu dle TP, některá provedení je s 17' koly
DEZENT TZ s klasickým stříbrným lakováním je k dispozici v rozměrech od 15 do 19 palců a je možné ho použít na vozidlech se čtyř i pětiděrovým uchycením. Díky velkému počtu ECE aplikací s rozměry odpovídajícími rozměrům originálních kol, odpadá prohlídka vozu na STK i zápis nového rozměru kol do technického průkazu. Sportovní eleganci tak může kolo okamžitě dodat například automobilům VW Golf, VW Passat, VW T-Roc, VW Tiguan, Škoda Karoq a Škoda Kodiaq, Audi A4 Avant, Audi Q3, Q5, BMW X1, X2 nebo X3. Kromě výše uvedených schválení ECE nabízí německý výrobce DEZENT homologace i pro řadu dalších modelů. Při použití kol s ECE schválením se nepoužívají středící kroužky a ve většině případů lze použít také originální šrouby či matice i středové krytky s logem výrobce vozidla. Snadná montáž a žádné papírování, to je chytrá alternativa od značky DEZENT k dražším originálním kolům.
Kola DEZENT dodávají automobilům již tradičně styl i v zimním období. To, že kola DEZENT dobře odolávají i zimním podmínkám zajišťuje jejich třívrstvý ochranný lak SR3, který je chrání před nepříznivými vlivy okolí.
| Kód produktu | TTZZ8SA41E/alusuperb3 |
| Šířka disku | 6,5 " |
| Průměr disku | 16 " |
| Počet děr na šrouby | 5 |
| Rozteč děr na šrouby | Superb III (3T) |
| ET | 41 mm |
| Průměr středové díry | 57,1 mm |
| Barva | stříbrné |
| Design | vícepaprskové |
| Použití | Určeno pro zimní i letní provoz |
| Středové krytky | Zdarma součástí dodávky, pokud není v popisu kola uvedeno jinak. |
| Středící kroužky | Jde o přesně vrtaná kola, kde se nepoužívají. |
| Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první. |
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
rychloupínání na 1 klik, nosnost 100kg
rozměry 226x94x43 cm, max. délka lyží 215 cm, objem 610 litrů
Atera Signo RTD 048 622
Atera Signo RT alu profile
17.05.2026
Hledáte bezpečný a pohodlný způsob, jak přepravovat těžká elektrokola? Nosiče elektrokol na tažné zařízení...
16.05.2026
Nejlepší nosič 2 elektrokol je pro každého jiný a jednoznačná odpověď úplně není. Každý má jiné elektrokolo,...
25.03.2025
Objevte svobodu cyklovýletů s naší půjčovnou nosičů kol! Milí milovníci cyklistiky a dobrodružství!...
11.11.2024
Půjčovna boxů na tažné zařízení Paskov vám umožní převážet všechno, co potřebujete. Naše půjčovna...
