Půjčovna boxů na tažné Paskov
11.11.2024
Půjčovna boxů na tažné zařízení Paskov vám umožní převážet všechno, co potřebujete. Naše půjčovna...
Úvod »» Alu kola Škoda Superb III (3T) Dezent TR black 6,5x16 ET41
| Číslo produktu / Název zboží: | ||||
|---|---|---|---|---|
|
TTRZ8SA41E/alusuperb3 Alu kola Škoda Superb III (3T) Dezent TR Silver 6,5x16 ET41 |
skladem
|
naše cena 3 050,00 Kč | |
|
TTUZ8SA41E/alusuperb3 Alu kola Škoda Superb III (3T) Dezent TU Silver 6,5x16 ET41 |
skladem
|
naše cena 3 050,00 Kč | |
|
TTZZ8SA41E/alusuperb3 Alu kola Škoda Superb III (3T) Dezent TZ Silver 6,5x16 ET41 |
skladem
|
naše cena 3 150,00 Kč | |
|
TTAY8SA40E/alusuperb3 Alu kola Škoda Superb III (3T) Dezent TA Silver 7x17 ET40 |
skladem
|
naše cena 3 950,00 Kč | |
|
TTRY8BA40E/alusuperb3 Alu kola Škoda Superb III (3T) Dezent TR black 7x17 ET40 |
skladem
|
naše cena 3 800,00 Kč | |
|
TTRY8SA40E/alusuperb3 Alu kola Škoda Superb III (3T) Dezent TR Silver 7x17 ET40 |
skladem
|
naše cena 3 350,00 Kč | |
|
TTUY8BA40E/alusuperb3 Alu kola Škoda Superb III (3T) Dezent TU black 7x17 ET40 |
skladem
|
naše cena 3 700,00 Kč | |
|
TTUY8SA40E/alusuperb3 Alu kola Škoda Superb III (3T) Dezent TU Silver 7x17 ET40 |
skladem
|
naše cena 3 400,00 Kč |
Alu kola Škoda Superb III (3T) Dezent TR black 6,5x16 ET41 5x112 57,1 přesně vrtaná kola na originální šrouby
Rok výroby vozu: od 05.2015->
1.4TSI/1.6TDI/1.8TSI/2.0TDI/2.0TSI/4x4 88-147kW (ne proHybrid 115kW)
Doporučený rozměr pneu: 215/60R16
Proveďte kontrolu dle TP, některá provedení je s 17' koly
Novinka DEZENT TR nabízí sportovní design dvojitých paprsků ve stříbrném a černém lakování. Široká variabilita aplikací v rozměrech od 16 do 18 palců a nový lak SRC z něj dělá ideálního společníka na zimu pro pestrou paletu vozů.
| Kód produktu | TTRZ8BA41E/alusuperb3 |
| Šířka disku | 6,5 " |
| Průměr disku | 16 " |
| Počet děr na šrouby | 5 |
| Rozteč děr na šrouby | Superb III (3T) |
| ET | 41 mm |
| Průměr středové díry | 57,1 mm |
| Barva | černé |
| Design | vícepaprskové |
| Použití | Určeno pro zimní i letní provoz |
| Středové krytky | Zdarma součástí dodávky, pokud není v popisu kola uvedeno jinak. |
| Středící kroužky | Jde o přesně vrtaná kola, kde se nepoužívají. |
| Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první. |
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
Atera Signo RT AR048 322
Atera Signo RTD AR048 622
Atera Signo RTD AR048 510
rychloupínání na 1 klik, nosnost 100kg
17.05.2026
Hledáte bezpečný a pohodlný způsob, jak přepravovat těžká elektrokola? Nosiče elektrokol na tažné zařízení...
16.05.2026
Nejlepší nosič 2 elektrokol je pro každého jiný a jednoznačná odpověď úplně není. Každý má jiné elektrokolo,...
25.03.2025
Objevte svobodu cyklovýletů s naší půjčovnou nosičů kol! Milí milovníci cyklistiky a dobrodružství!...
11.11.2024
Půjčovna boxů na tažné zařízení Paskov vám umožní převážet všechno, co potřebujete. Naše půjčovna...
