Půjčovna boxů na tažné Paskov
11.11.2024
Půjčovna boxů na tažné zařízení Paskov vám umožní převážet všechno, co potřebujete. Naše půjčovna...
Úvod »Boxy na tažné zařízení»PERUZZO » Nosič lyží na tažné Peruzzo SkiBike 3 + box
| Číslo produktu / Název zboží: | ||||
|---|---|---|---|---|
|
708/22/11 Nosič lyží na tažné Peruzzo SkiBike 2 + box |
externí sklad info v detailu
|
naše cena 22 370,00 Kč | |
|
708/44/11 Nosič lyží na tažné Peruzzo SkiBike 4 + box |
externí sklad info v detailu
|
naše cena 23 300,00 Kč | |
|
23.GP019/23.GP023/23.GP1000 Box na tažné zařízení GP Saturn Travel combo |
externí sklad info v detailu
|
naše cena 23 389,00 Kč | |
|
708/22 Box na tažné Peruzzo + nosič kol Peruzzo Pure Instinct 2 |
externí sklad info v detailu
|
naše cena 17 470,00 Kč | |
|
708/33 Box na tažné Peruzzo + nosič kol Peruzzo Pure Instinct 3 |
externí sklad info v detailu
|
naše cena 17 970,00 Kč | |
|
708/44 Box na tažné Peruzzo + nosič kol Peruzzo Pure Instinct 4 |
externí sklad info v detailu
|
naše cena 18 400,00 Kč | |
|
708/53 Nosič lyží na tažné Peruzzo SkiBike 3 |
skladem
|
naše cena 13 390,00 Kč | |
|
708/54 Nosič lyží na tažné Peruzzo SkiBike 4 |
externí sklad info v detailu
|
naše cena 13 890,00 Kč |
Nosič kol Peruzzo Pure Instinct 3 na tažné zařízení pro 3 kola + box na tažné + nosič až 4 lyží

Objem boxu 340 litrů, maximální zatížení 45kg, hmotnost boxu 12,5 kg.
Rozměry: 130x60x63 cm
Novinka možnosti převozu lyží



Nosič kol Peruzzo Pure Instinct 3 na tažné zařízení pro 3 kola výjma elektrokol

Nosič lze kompletně složit pro jednodušší uskladnění nebo možnost vložit do kufru vozidla

Sklopný nosič na tažné zařízení Peruzzo Pure Instinct 3. Nosič lze včetně naložených kol snadno vyklopit.

Nosič Peruzzo Pure Instinct 3 není ve své verzi vybaven popruhy k uchycení za zadní dveře. Tento popruh lze volitelně dokoupit. Volitelné popruhy není vhodné použivat v kombinaci s vozy, které mají zadní plastové dveře.

Montáž na tažné zařízení pomocí rychloupínací páky s integrovaným zámkem k tažnému zařízení. Pro bezproblémové upnutí je doporučeno mít mezeru mezi koulí a nárazníkem aspoň 6,5 cm. Není vhodné pro vozidla, které mají krček tažného těsně pod koulí odkloněn od svislé roviny dozadu, jelikož upínací segmenty během upnutí zachytí kouli i krček tažného zařízení. Pokud by byl krček odkloněn dozadu, tak nosič bude pod stejným úhlem klesat po upnutí směrem dozadu.

Maximální hmotnost 1 jízdního kola 17 kg. Tento model se nedoporučuje pro převoz elektrokol.
Nosič je dodáván v rozloženém stavu. Kabeláž včetně světel je kompletně zapojena.
Nosič standardně dodáván s elektrickou přípojkou s 13 piny (redukci na 7 pinů OBDRŽÍTE JAKO DÁREK)
V základu je již nosič vybaven všemi rameny pro upevnění rámů kol.

Pro jízdní kola velikosti 27,5+ a 29" je vhodné dokoupit u větších rámů kol rozšiřovací misky, které rozšíří jednotlivé pozice, na kterých stojí pláště kol. Jedna sada je již v základní výbavě nosiče.

Nosič není vybaven uzamykáním jízdních kol přímo na ramenech, ale spirálovým zámkech pro uzamčení všech kol najednou.

Jednotlivé zámky lze volitelně přikoupit. Zámky lze použít pro zamčení rámů kol na jednotlivých ramenech. Zvolte tedy celkový počet zámků dle počtu požadovaných ramen k uzamčení.

Ilustrační video
Technické údaje
| Přepravní kapacita jízdních kol | 3 |
|---|---|
| Nosnost (kg) | 60 kg |
| Max. hmotnost jízdního kola | 17 kg |
| Vzdálenost mezi koly | 17cm |
| Délka roztáhnutý/složený(cm) | 75/75 cm |
| Šířka (cm) | 61/110 cm |
| Hmotnost (kg) | 16,5 kg |
| Pro rámy o průměru (mm) | 22 – 60 mm |
| Odnímatelné držáky rámů | ne |
| Možnost naklopit s upevněnými koly | ano |
| Zámek pro uchycení kola k nosiči | ano |
| Uzamčení nosiče k vozidlu | ano |
| Kompatibilní se systémem jednoho klíče | ne |
| Pro vozy s rezervním kolem na zádi | ne |
| Pro většinu kol s kotoučovými brzdami | ano |
| Zadní světla | ano |
| Napájecí zástrčka | 13-pin |
| Český atest 8SD |
vydána celoevropská homologace MD ČR |
| Evropský atest |
ano vydáno MD ČR |
| Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první. |
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
pro 3 kola, max. rozvor kol 120 cm, zvýšená nosnost 67 kg
rychloupínání na 1 klik, nosnost 100kg
Atera Signo RTD 048 522
Atera signo RTD černé AR048 622
17.05.2026
Hledáte bezpečný a pohodlný způsob, jak přepravovat těžká elektrokola? Nosiče elektrokol na tažné zařízení...
16.05.2026
Nejlepší nosič 2 elektrokol je pro každého jiný a jednoznačná odpověď úplně není. Každý má jiné elektrokolo,...
25.03.2025
Objevte svobodu cyklovýletů s naší půjčovnou nosičů kol! Milí milovníci cyklistiky a dobrodružství!...
11.11.2024
Půjčovna boxů na tažné zařízení Paskov vám umožní převážet všechno, co potřebujete. Naše půjčovna...
