Půjčovna nosičů kol Paskov
25.03.2025
Objevte svobodu cyklovýletů s naší půjčovnou nosičů kol! Milí milovníci cyklistiky a dobrodružství!...
Úvod »Nosiče kol na tažné zařízení»nosiče na elektrokola»pro 2 elektrokola » Příčníky Hakr Renault Megane kombi 2016-2024 integrované podélníky, wing silver
HAKR HV0344 je prémiový základní nosič pro nejnovější generaci vozidel s integrovanými podélníky.
Pogumované upínací čelisti zajišťují dokonalé uchycení, zatímco hliníkový wing profil je novým trendem z hlediska
aerodynamiky.
| Váha | 4,6 kg |
| Maximální zátěž | 100 kg |
| Délka | 1200mm |
| Materiál | hliník/plast |
| Maximální rychlost | 130 km/h |
| Výrobce auta | Renault |
| Model auta | Megane IV Grandtour integrované podélníky |
| Rok výroby | od 2016- |
| City crash test | Ano |
| Dekra | Ano |
| Číslo produktu / Název zboží: | ||||
|---|---|---|---|---|
|
0344,5015-037 Příčníky Hakr Renault Megane kombi 2016-2024 integrované podélníky, alu black |
skladem
|
naše cena 3 550,00 Kč | |
|
0344,0015-037 Příčníky Hakr Renault Megane kombi 2016-2024 integrované podélníky, alu silver |
skladem
|
naše cena 3 380,00 Kč | |
|
0344,5002-037 Příčníky Hakr Renault Megane kombi 2016-2024 integrované podélníky, wing black |
skladem
|
naše cena 4 010,00 Kč |
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
rychloupínání na 1 klik, nosnost 100kg
rychloupínání na 1 klik, nosnost 100kg
rychloupínání na 1 klik, nosnost 100kg
rozměry 163 x 74,3 x 57,7 cm, objem 420 litrů
28.05.2026
Hledáte nosič na 2 elektrokola Thule? Rozebereme si jednotlivé modely z aktuální nabídky
17.05.2026
Hledáte bezpečný a pohodlný způsob, jak přepravovat těžká elektrokola? Nosiče elektrokol na tažné zařízení...
16.05.2026
Nejlepší nosič 2 elektrokol je pro každého jiný a jednoznačná odpověď úplně není. Každý má jiné elektrokolo,...
25.03.2025
Objevte svobodu cyklovýletů s naší půjčovnou nosičů kol! Milí milovníci cyklistiky a dobrodružství!...
