Půjčovna boxů na tažné Paskov
11.11.2024
Půjčovna boxů na tažné zařízení Paskov vám umožní převážet všechno, co potřebujete. Naše půjčovna...
Úvod »» Alu kola Škoda Scala DEZENT TU black 6x16 ET35
| Číslo produktu / Název zboží: | ||||
|---|---|---|---|---|
|
TTUO6SA35E/aluscala4 Alu kola Škoda Scala DEZENT TU silver 6x16 ET35 |
externí sklad info v detailu
|
naše cena 3 050,00 Kč | |
|
TTZO6GA35E/aluscala4 Alu kola Škoda Scala DEZENT TZ graphite 6x16 ET35 |
skladem
|
naše cena 3 150,00 Kč |
Alu kola Škoda Scala DEZENT TU black 6x16 ET35 přesně vrtaná kola na originální šrouby
Rok výroby vozu: od 03.2019->
1.0TSI/1.5TS/1.6TDI 66-110kW
| Kód produktu | TTUO6BA35E/aluscala4 |
| Šířka disku | 6 " |
| Průměr disku | 16 " |
| Počet děr na šrouby | 5 |
| Rozteč děr na šrouby | Skoda Scala (NW) |
| ET | 35 mm |
| Průměr středové díry | 57,1 mm |
| Barva | černá |
| Design | vícepaprskové |
| Použití | Určeno pro zimní i letní provoz |
| Středové krytky | Zdarma součástí dodávky, pokud není v popisu kola uvedeno jinak. |
| Středící kroužky | Jde o přesně vrtaná kola, kde se nepoužívají. |
| Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první. |
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
rychloupínání na 1 klik, nosnost 100kg
Turtle Air-1 stříbrné aerodynamické tyče
Atera DXT alu profile
Atera Signo RTD AR048 522
17.05.2026
Hledáte bezpečný a pohodlný způsob, jak přepravovat těžká elektrokola? Nosiče elektrokol na tažné zařízení...
16.05.2026
Nejlepší nosič 2 elektrokol je pro každého jiný a jednoznačná odpověď úplně není. Každý má jiné elektrokolo,...
25.03.2025
Objevte svobodu cyklovýletů s naší půjčovnou nosičů kol! Milí milovníci cyklistiky a dobrodružství!...
11.11.2024
Půjčovna boxů na tažné zařízení Paskov vám umožní převážet všechno, co potřebujete. Naše půjčovna...
