Půjčovna boxů na tažné Paskov
11.11.2024
Půjčovna boxů na tažné zařízení Paskov vám umožní převážet všechno, co potřebujete. Naše půjčovna...
Úvod »» Alu kola Škoda Octavia IV (NX) Dezent TR Silver 7x17 ET46
| Číslo produktu / Název zboží: | ||||
|---|---|---|---|---|
|
TTUY8SA46E/aluoctavia4 Alu kola Škoda Octavia IV (NX) Dezent TU Silver 7x17 ET46 |
skladem
|
naše cena 3 400,00 Kč | |
|
TTZY8GA46E/aluoctavia4 Alu kola Škoda Octavia IV (NX) Dezent TZ graphite 7x17 ET46 |
skladem
|
naše cena 3 600,00 Kč | |
|
TTZY8SA46E/aluoctavia4 Alu kola Škoda Octavia IV (NX) Dezent TZ Silver 7x17 ET46 |
skladem
|
naše cena 3 500,00 Kč | |
|
TTUZ8BA46E/aluoctavia4 Alu kola Škoda Octavia IV (NX) Dezent TU black 6,5x16 ET46 |
skladem
|
naše cena 3 250,00 Kč | |
|
TTZZ8GA46E/aluoctavia4 Alu kola Škoda Octavia IV (NX) Dezent TZ graphite 6,5x16 ET46 |
skladem
|
naše cena 3 150,00 Kč |
Alu kola Škoda OCTAVIA IV (NX) Dezent TR Silver 7x17 ET46 5x112 57,1 přesně vrtaná kola na originální šrouby
Rok výroby vozu: od 05.2020->
1.0TSI/1.5Hybrid/1.5TGI/1.5TSI/2.0TDI/2.0RS 81-140kW
Doporučený rozměr pneu: 205/55R17
Proveďte kontrolu dle TP
Novinka DEZENT TR nabízí sportovní design dvojitých paprsků ve stříbrném a černém lakování. Široká variabilita aplikací v rozměrech od 16 do 18 palců a nový lak SRC z něj dělá ideálního společníka na zimu pro pestrou paletu vozů.
| Kód produktu | TTRY8SA46E/aluoctavia4 |
| Šířka disku | 7 " |
| Průměr disku | 17 " |
| Počet děr na šrouby | 5 |
| Rozteč děr na šrouby | Skoda Octavia IV (NX) |
| ET | 46 mm |
| Průměr středové díry | 57,1 mm |
| Barva | stříbrné |
| Design | vícepaprskové |
| Použití | Určeno pro zimní i letní provoz |
| Středové krytky | Zdarma součástí dodávky, pokud není v popisu kola uvedeno jinak. |
| Středící kroužky | Jde o přesně vrtaná kola, kde se nepoužívají. |
| Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první. |
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
rychloupínání na 1 klik, nosnost 100kg
skládací nosič pro 2+1 kola nebo elektrokola, max. rozvor kol 130 cm
Atera Signo RTD AR048 522
rychloupínání na 1 klik, nosnost 100kg
17.05.2026
Hledáte bezpečný a pohodlný způsob, jak přepravovat těžká elektrokola? Nosiče elektrokol na tažné zařízení...
16.05.2026
Nejlepší nosič 2 elektrokol je pro každého jiný a jednoznačná odpověď úplně není. Každý má jiné elektrokolo,...
25.03.2025
Objevte svobodu cyklovýletů s naší půjčovnou nosičů kol! Milí milovníci cyklistiky a dobrodružství!...
11.11.2024
Půjčovna boxů na tažné zařízení Paskov vám umožní převážet všechno, co potřebujete. Naše půjčovna...
