Půjčovna boxů na tažné Paskov
11.11.2024
Půjčovna boxů na tažné zařízení Paskov vám umožní převážet všechno, co potřebujete. Naše půjčovna...
Úvod »» Příčníky Hakr Ford Focus III kombi 2011-2018 integrované podélníky, wing silver
| Číslo produktu / Název zboží: | ||||
|---|---|---|---|---|
|
0344,5015-030 Příčníky Hakr Ford Focus III kombi 2011-2018 integrované podélníky, alu black |
skladem
|
naše cena 3 550,00 Kč | |
|
0344,0015-030 Příčníky Hakr Ford Focus III kombi 2011-2018 integrované podélníky, alu silver |
skladem
|
naše cena 3 380,00 Kč | |
|
0344,5002-030 Příčníky Hakr Ford Focus III kombi 2011-2018 integrované podélníky, wing black |
skladem
|
naše cena 4 010,00 Kč |
HAKR HV0344 je prémiový základní nosič pro nejnovější generaci vozidel s integrovanými podélníky.
Pogumované upínací čelisti zajišťují dokonalé uchycení, zatímco hliníkový wing profil je novým trendem z hlediska
aerodynamiky.
| Váha | 4,6 kg |
| Maximální zátěž | 100 kg |
| Délka | 1200mm |
| Materiál | hliník/plast |
| Maximální rychlost | 130 km/h |
| Výrobce auta | Ford |
| Model auta | Focus s integrovanými podélníky |
| Rok výroby | 2011-2018 |
| City crash test | Ano |
| Dekra | Ano |
| Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první. |
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
Atera Signo RTD AR048 622
rozměry 215x90x42 cm, max. délka lyží 195 cm, objem 525 litrů
Atera Signo RTD AR048 622
rychloupínání na 1 klik, nosnost 100kg
17.05.2026
Hledáte bezpečný a pohodlný způsob, jak přepravovat těžká elektrokola? Nosiče elektrokol na tažné zařízení...
16.05.2026
Nejlepší nosič 2 elektrokol je pro každého jiný a jednoznačná odpověď úplně není. Každý má jiné elektrokolo,...
25.03.2025
Objevte svobodu cyklovýletů s naší půjčovnou nosičů kol! Milí milovníci cyklistiky a dobrodružství!...
11.11.2024
Půjčovna boxů na tažné zařízení Paskov vám umožní převážet všechno, co potřebujete. Naše půjčovna...
