Půjčovna autoboxů Paskov
28.11.2023
Půjčovna střešních boxů Paskov vám umožní převážet všechno, co potřebujete. Naše půjčovna nabízí...
Úvod »Nosiče kol na tažné zařízení» Nosič 2 kol na tažné zařízení ENVIO eMAX2
| Číslo produktu / Název zboží: | ||||
|---|---|---|---|---|
|
34717/2.0 Hapro Atlas Premium X-Fold II 2.0 |
skladem
|
naše cena 12 990,00 Kč (533,24 EUR) | |
|
bscorpp2 Buzzrack Scorpion Pro 2 |
skladem
|
naše cena 13 990,00 Kč (574,29 EUR) | |
|
AR022785 Nosič 2 kol na tažné Atera GENIO Pro Advanced černý skládací |
skladem
|
naše cena 17 990,00 Kč (738,49 EUR) | |
|
022800 Nosič 2 kol na tažné Atera Forza M skládací |
skladem
|
naše cena 18 990,00 Kč (779,54 EUR) | |
|
enwemax3 Nosič 3 kol na tažné zařízení ENVIO eMAX3 |
externí sklad info v detailu
|
naše cena 13 990,00 Kč (574,29 EUR) |
ENVIO eMAX 2 je robustní nosič kol na tažné zařízení pro 2 kola včetně elektrokol. Nabízí vysokou stabilitu, pevné uchycení a pohodlnou manipulaci při nakládání i používání. Díky sklopné konstrukci umožňuje pohodlný přístup do kufru i s naloženými koly.
Díky robustní konstrukci unese i těžší elektrokola.
Obsah balení
Hlavní výhody nosiče kol ENVIO eMAX 2










⚠️ Důležitá upozornění k montáži a používání
| Počet kol: | 2 kola |
|---|---|
| Elektrokola: | Ano |
| Možnost rozšíření: | Ne |
| Rozměry (rozložený): | 136 x 70 x 25 cm |
| Rozměry (složený): | 68 x 30 x 70 cm |
| Hmotnost: | 21 kg |
| Nosnost: | 60 kg |
| Max. hmotnost jednoho kola: | 30 kg |
| Max. rozvor kol: | 130 cm |
| Max. velikost kol (průměr): | 29" |
| Max. šířka pláště: | 6,5 cm |
| Barva: | Černá |
| Vzdálenost mezi koly: | 25 cm |
| Uzamčení nosiče: | Ano |
| Uzamčení kol: | Ano |
| Sklopný s nasazenými koly: | Ano |
| Skladatelný: | Ano |
| Zásuvka: | 13-pin |
| Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první. |
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
rychloupínání na 1 klik, nosnost 100kg
Atera Signo RTD 048 522
Atera Signo RTD AR048 622
Atera Signo RTD AR048 510
25.03.2025
Objevte svobodu cyklovýletů s naší půjčovnou nosičů kol! Milí milovníci cyklistiky a dobrodružství!...
11.11.2024
Půjčovna boxů na tažné zařízení Paskov vám umožní převážet všechno, co potřebujete. Naše půjčovna...
28.11.2023
Půjčovna střešních boxů Paskov vám umožní převážet všechno, co potřebujete. Naše půjčovna nabízí...
