Půjčovna autoboxů Paskov
28.11.2023
Půjčovna střešních boxů Paskov vám umožní převážet všechno, co potřebujete. Naše půjčovna nabízí...
Úvod »» Příčníky Hakr Toyota ProAce, ProAce Verso 2016-2026 pevné body, alu stříbrné
| Číslo produktu / Název zboží: | ||||
|---|---|---|---|---|
|
0341,5016,0235-004 Příčníky Hakr Toyota ProAce, ProAce Verso 2016-2026 pevné body, alu černé |
skladem
|
naše cena 4 099,00 Kč (168,26 EUR) | |
|
0341,5004,0235-004 Příčníky Hakr Toyota ProAce, ProAce Verso 2016-2026 pevné body, wing černé |
skladem
|
naše cena 4 599,00 Kč (188,79 EUR) | |
|
0341,0004,0235-004 Příčníky Hakr Toyota ProAce, ProAce Verso 2016-2026 pevné body, wing stříbrné |
skladem
|
naše cena 4 499,00 Kč (184,68 EUR) |
Základní ALU střešní nosič zpravidla pro vozy s přípravou ve střeše. Ve střeše vozu je připraven závit, speciální úchyt aj. Nosič je uzamykatelný.
Balení obsahuje 1 pár tyčí, 2 páry nosných patek a sadu montážního kitu
| Váha | 4,6 kg |
| Maximální zátěž | 75 kg |
| Délka | 1350 mm |
| Materiál | hliník/plast |
| Maximální rychlost | 130 km/h |
| Výrobce auta | TOYOTA |
| Model auta | PROACE VERSO 5dv Bus |
| Rok výroby | 2016 - |
| City crash test | Ano |
| Dekra | Ano |
| Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první. |
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
rychloupínání na 1 klik, nosnost 100kg
Atera Signo RTD 048 537
rozměry 205x84x35 cm, max. délka lyží 195 cm, objem 420 litrů
rozměry 190x67x36 cm, max. délka lyží 180 cm, objem 310 litrů
25.03.2025
Objevte svobodu cyklovýletů s naší půjčovnou nosičů kol! Milí milovníci cyklistiky a dobrodružství!...
11.11.2024
Půjčovna boxů na tažné zařízení Paskov vám umožní převážet všechno, co potřebujete. Naše půjčovna...
28.11.2023
Půjčovna střešních boxů Paskov vám umožní převážet všechno, co potřebujete. Naše půjčovna nabízí...
