Půjčovna autoboxů Paskov
28.11.2023
Půjčovna střešních boxů Paskov vám umožní převážet všechno, co potřebujete. Naše půjčovna nabízí...
Úvod »» Příčníky Hakr Toyota ProAce City Verso 2023-2026 integrované podélníky, alu silver
| Číslo produktu / Název zboží: | ||||
|---|---|---|---|---|
|
0344,5016-009 Příčníky Hakr Toyota ProAce City Verso 2023-2026 integrované podélníky, alu black |
skladem
|
naše cena 3 550,00 Kč (145,73 EUR) | |
|
0344,5004-009 Příčníky Hakr Toyota ProAce City Verso 2023-2026 integrované podélníky, wing black |
skladem
|
naše cena 4 010,00 Kč (164,61 EUR) | |
|
0344,0004-009 Příčníky Hakr Toyota ProAce City Verso 2023-2026 integrované podélníky, wing silver |
skladem
|
naše cena 3 900,00 Kč (160,10 EUR) |
HAKR HV0344 je prémiový základní nosič pro nejnovější generaci vozidel s integrovanými podélníky.
Pogumované upínací čelisti zajišťují dokonalé uchycení a lehký hliníkový profil doplní sestavu na Váš vůz.
| Váha | 4 kg |
| Maximální zátěž | 100 kg |
| Délka | 1350mm |
| Materiál | hliník/plast |
| Maximální rychlost | 130 km/h |
| Výrobce auta | Toyota |
| Model auta | Proace City Verso integrované podélníky |
| Rok výroby | od 2023- |
| City crash test | Ano |
| Dekra | Ano |
| Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první. |
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
nosnost 18 kg
rozměry 200x90x29 cm, max. délka lyží 190 cm, objem 320 litrů
rychloupínání na 1 klik, nosnost 100kg
rychloupínání na 1 klik, nosnost 100kg
25.03.2025
Objevte svobodu cyklovýletů s naší půjčovnou nosičů kol! Milí milovníci cyklistiky a dobrodružství!...
11.11.2024
Půjčovna boxů na tažné zařízení Paskov vám umožní převážet všechno, co potřebujete. Naše půjčovna...
28.11.2023
Půjčovna střešních boxů Paskov vám umožní převážet všechno, co potřebujete. Naše půjčovna nabízí...
