Půjčovna autoboxů Paskov
28.11.2023
Půjčovna střešních boxů Paskov vám umožní převážet všechno, co potřebujete. Naše půjčovna nabízí...
Úvod »» Příčníky Hakr Ford Mondeo kombi 2007-2014 integrované podelníky, alu black
| Číslo produktu / Název zboží: | ||||
|---|---|---|---|---|
|
0344,0015-028 Příčníky Hakr Ford Mondeo kombi 2007-2014 integrované podelníky, alu silver |
skladem
|
naše cena 3 380,00 Kč (138,75 EUR) | |
|
0344,5002-028 Příčníky Hakr Ford Mondeo kombi 2007-2014 integrované podelníky, wing black |
skladem
|
naše cena 4 010,00 Kč (164,61 EUR) | |
|
0344,0002-028 Příčníky Hakr Ford Mondeo kombi 2007-2014 integrované podelníky, wing silver |
skladem
|
naše cena 3 900,00 Kč (160,10 EUR) |
HAKR HV0344 je prémiový základní nosič pro nejnovější generaci vozidel s integrovanými podélníky.
Pogumované upínací čelisti zajišťují dokonalé uchycení a lehký hliníkový profil doplní sestavu na Váš vůz.
| Váha | 4 kg |
| Maximální zátěž | 100 kg |
| Délka | 1200mm |
| Materiál | hliník/plast |
| Maximální rychlost | 130 km/h |
| Výrobce auta | Ford |
| Model auta | Mondeo s integrovanými podélníky |
| Rok výroby | 2007-2014 |
| City crash test | Ano |
| Dekra | Ano |
| Nebyl zatím přidán žádný názor. Přidejte svůj názor nebo dotaz jako první. |
NEJPRODÁVANĚJŠÍ
rychloupínání na 1 klik, nosnost 100kg
skládací nosič 2+1 kol, max. rozvor kol 135 cm
rychloupínání na 1 klik, nosnost 100kg
rychloupínání na 1 klik, nosnost 100kg
25.03.2025
Objevte svobodu cyklovýletů s naší půjčovnou nosičů kol! Milí milovníci cyklistiky a dobrodružství!...
11.11.2024
Půjčovna boxů na tažné zařízení Paskov vám umožní převážet všechno, co potřebujete. Naše půjčovna...
28.11.2023
Půjčovna střešních boxů Paskov vám umožní převážet všechno, co potřebujete. Naše půjčovna nabízí...
